KONST / Litografier / Färglitografi 14823070
nr 1482 3070
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Blomster. Signerad, färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), m: 26x35 cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:18:25
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm